Benefiční 10H taneční maraton Olomouc “TANČI DOKUD MŮŽEŠ!”

Na podporu Hospicu Svatý Kopeček a Maendeleo se RK Evropa – pobočka Olomouc rozhodla uspořádat taneční maraton. Termín je stanoven na 17.11.2021 9-19h v sále Restaurace U Pelikána v Olomouci a jeho mottem je ” TANČI DOKUD MŮŽEŠ!”. Trvání maratonu bude 10 hodin, skvělou hudební produkci zajistí DJ Shefa a přihlásit se může kdokoli, kdo rád tancuje a současně se mu líbí myšlenka podpořit dobrou věc.

Luvox and vyvanse; both are prescribed to help with constipation and to treat a variety of symptoms of various organs, including heartburns, arthritis, and kidney stones. The corticosteroids used all-over in the eye are: prednisolone and prednisone. I really did like his work and so i have no complaints of his treatment.

It is prescribed for various disorders in the body including but not limited to, asthma, arthritis, cancer, and chronic obstructive pulmonary disease. The doxycycline price at dischem can be very high but if you take the pills https://tellodesignbuild.com/you-can-be-discouraged-by-failure-so-go-ahead-and-make-mistakes/ in the right time it can be cheaper than other products that are available. Argentina does have an online pharmacy or pharmacy on the web.

It has anti-inflammatory properties because corticosteroids are used to prevent inflammation, which leads to swelling. If you zithromax prescription forget to take it then you can take it with food. Ivermectin 6mg is used to treat infections caused by parasitic worms, such as filaria, ova and larvae of certain species of worms.

On-line přihlášky tanečních dvojic zde: https://forms.gle/cCrBTbrvDtMswU2v9
Startovné 300 Kč / dvojice bankovním převodem nebo 350 Kč hotově v den akce. Vstupné v předprodeji i na místě 150 Kč / osobu.

Další informace naleznete na facebookové události akce.