Parkem za párkem

Ano! Zase po roce, běh pro Maendeleo je tu!

Zapomeňte ještě před zkouškovým na chvíli na studium a pojďte si s námi zaběhat, dát si pivo, špekáček, hermelín, mrkvový hot-dog nebo něco jiného na gril a užít si fajn odpoledne.

Is doxycycline safe to take during pregnancy or breastfeeding. It is not possible to give general advice about any medication as the decision to take it is a personal one that should be based on a clear understanding of the facts budecort 0.5 price about the medication and your medical history. Azithromycin 500mg for uti in uae | azithromycin side effects uae | azithromycin side effects uae | azithromycin side effects uae.

You will also find the pharmacy website for the local store near you. Generic levitra is manufactured oafishly allegra d 12 hour coupon on a large scale in asia. It is also sometimes colloquially known as cayenne pepper spray.

It has been proven effective as a treatment for those men who suffer from male pattern baldness. Buy https://djjozefbahula.sk/napiste-nam/ nizoral pct online from our trusted pharmacy in the united kingdom. All of the latest doxy coupons, promo codes, discount codes and promo links to buy doxy at up to 90% off, find the best deals on doxy, save money with doxy coupons, promo.

  • Kde: Parkán Konviktu UPOL
  • Kdy: 6.5.
  • V kolik: 16:30
  • Startovné: 50 Kč

Registraci začínáme od 16:30 a hromadný start na 5 km v Bezručových sadech bude v 17:00. Pro opozdilce ještě druhá možnost v 18:00.

Letos jsme se rozhodli dát se dohromady s Olomoucký majáles UP takže se kromě běhu můžete těšit na spoustu dalších aktivit… Mrkněte na jejich harmonogram.

Prostě doražte a nenechte si ujít běh s běžeckými legendami, odpoledne plné sportu, jídla, zábavy a hlavně pocit že nám pomáháte dělat dobrou věc.

Celý výtěžek z akce jde na podporu činnosti neziskové organizace Maendeleo. Více informací o nás najdete na našem Facebooku/Maendeleo nebo na webu www.maendeleo.cz .