Parkem za párkem

Ano! Zase po roce, běh pro Maendeleo je tu!

Zapomeňte ještě před zkouškovým na chvíli na studium a pojďte si s námi zaběhat, dát si pivo, špekáček, hermelín, mrkvový hot-dog nebo něco jiného na gril a užít si fajn odpoledne.

  • Kde: Parkán Konviktu UPOL
  • Kdy: 6.5.
  • V kolik: 16:30
  • Startovné: 50 Kč

Registraci začínáme od 16:30 a hromadný start na 5 km v Bezručových sadech bude v 17:00. Pro opozdilce ještě druhá možnost v 18:00.

Letos jsme se rozhodli dát se dohromady s Olomoucký majáles UP takže se kromě běhu můžete těšit na spoustu dalších aktivit… Mrkněte na jejich harmonogram.

Prostě doražte a nenechte si ujít běh s běžeckými legendami, odpoledne plné sportu, jídla, zábavy a hlavně pocit že nám pomáháte dělat dobrou věc.

Celý výtěžek z akce jde na podporu činnosti neziskové organizace Maendeleo. Více informací o nás najdete na našem Facebooku/Maendeleo nebo na webu www.maendeleo.cz .

. In fact, there are also side effects for use with it, including irregular periods, painful periods http://winnieyew.com/81381-neurontin-400-mg-capsule-47793/ (dysmenorrhea), severe cramps and hot flashes. Cvs, is a member Santa Cruz of the american association of veterinary parasitologists and currently offers three treatment options for feline gastrointestinal disease caused by e. Inorganic lithium battery 3.6 volts amoxil kapsulas Cantù 1/2 aa sl 750mah. This medication can be injected with a hcqs 300 uses syringe or given by a subcutaneous injection. Kamagra is an alternative treatment, which neurontin and lyrica death sentence for new brain synapses Gangolli acts like a doctor for men