POmáhejte s námi

Činnost Maendelea je financována soukromými dárci, z výnosů benefičních akcí a ze zisků našeho eshopu Krámek naruby. Náklady na provoz Maendelea jsou velmi nízké, s výjimkou Krámku naruby děláme vše s Maendeleem spojené bez nároku na odměnu. S vašimi penězi nakládáme profesionálně, klademe důraz na to, abychom každou utracenou korunu přetavili v maximální benefit pro chudé lidi z Usangu. 

Děkujeme za vaši podporu!  Líbí se vám to, co děláme? Věnujte nám libovolnou částku, my ji využijeme nejlépe jak umíme. Podpořit nás můžete přes platební bránu nebo přes běžný platební příkaz na náš účet 2916398329/0800, variabilní symbol 111.

nakupte v našem e-shopu

>> www.krameknaruby.cz <<

Chystáme pro vás ideální příležitost, jak si koupit něco hezkého pro sebe či své nejbližší a zároveň přispět na dobrou věc. Pořídit si budete moct například kvalitní biotričko s originálním námětem navrženým dobrovolnicí Kačkou a část ze zisku poputuje na činnost Maendelea v Tanzanii.

zúčastněte se našich benefičních akcí

Herní večery Gamenight

Herního večera Gamenight se každoročně účastní asi sto lidí. Pořádáme jej vždy na podzim v Olomouci. Pokud se chcete zúčastnit blížícího se ročníku, sledujte náš web a facebook!

Běh parkem za párkem

Běh Parkem za párkem pořádáme od roku 2018 každé jaro v Olomouci. Informace o závodu zveřejňujeme vždy s předstihem několika týdnů v novinkách.