nezisková organizace, pomoc ke svépomoci, TanzaniePomáhejte s námi

Podpořte naši činnost peněžním darem na č.ú. 2916398329/0800, VS 05.

Pokud chcete dostávat o naší činnosti pravidelné informace, vepište do zprávy Vaše kontaktní údaje včetně emailu. Chcete-li podpořit konkrétní projekt a konkrétní lidi, zjistit jak se stát členem Klubu dárců a co Vám členství v něm přinese, nebo pokud nás chcete podpořit drobnou finanční částkou tím, že budete nakupovat na svých oblíbených e-shopech, následujte menu. Finanční pomoc

Podpořte konkrétní projekt!

AKTUÁLNĚ SHÁNÍME FINANCE! Vyberte si sami konkrétní projekt a konkrétního člověka, kterého chcete svým darem podpořit. I malý dar může přispět k pozitivní změně životů lidí z Usangu.

Klub dárců

Klub dárců

AKTUÁLNĚ SHÁNÍME ČLENY! Darujte pravidelně a staňte se členem našeho Klubu dárců. Umožněte Maendeleu růst a zároveň získejte hlubší náhled do chodu spolku.

Nakupujte přes GIVT.cz

Nakupujte přes GIVT.CZ

Portál GIVT.cz umožňuje přesměrování na Vaše oblíbené e-shopy, díky kterému můžete nákupem přispět na účet Maendelea. Nezaplatíte přitom ani o korunu navíc. Givt.cz je prostě dárek.

Dobrovolnictví

Dobrovolnictví

Staňte se dobrovolníkem Maendelea a pomozte nám třeba se správou webu, administrativou nebo plánováním aktivit spolku. Rozviňte Maendeleo i svůj talent a dovednosti.