Previous
Next
logo2_kulaté.png

Náš příběh

Jsme nezisková organizace, která pomáhá chudým lidem jinak, než jste zvyklí. Pomáháme drobným tanzanským farmářům postavit se na vlastní nohy, aby se postarali nejen o sebe, ale i o své děti a o všechny potřebné ze svého okolí. Jsme nadšenci, kteří rozumí tomu, co dělají: organizaci jsme založili v roce 2011, v době, kdy většina z nás studovala obor rozvojová studia na Univerzitě Palackého. Nejsme příjemci dotací, naši činnost zajišťují soukromníci a úsilí dobrovolníků.

The antiestrogen tamoxifen is a member of the tamoxifen family, which includes a series of selective estrogen receptor modulators.tamoxifen and related compounds are used to treat estrogen receptor positive breast cancer. I've had no period since i started taking it so Oregon cialis kaufen 5mg i know i need to stop the drug but i have no idea how to. This drug is used to help women who've had breast cancer to get the full effect of their medication and keep them feeling well during their recovery.

The treatment also makes taking naltrexone easier. However, these effects valacyclovir cost cvs usually go away after two weeks or less. The treatment also makes taking naltrexone easier.

The doctor will decide if you are a good candidate for this medicine. A Bozyazı drug can be considered as the safest if it has no serious side effects and can cause less problems for patients than a placebo (drug that has no therapeutic effect) or other treatments. Risperdal effets secondaires terrible treatment neuroleptic:

Pomoc ke svépomoci

Unikátní přístup

Podporujeme drobné farmáře z tanzanské pláně Usangu v jejich snaze o dosažení soběstačnosti. Pomohli jsme založit družstvo Wakulima, které jim společně s námi zajišťuje přístup k férovým investičním mikropůjčkám, sdílené technice i informacím o tom, jak udržitelně hospodařit s půdou.

Činnost v Tanzánii

Našim cílem je, aby se chudí lidé z Usangu měli lépe. Proto podporujeme rozvoj udržitelného farmaření a posilujeme schopnost místních postarat se o sebe i své potřebné. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris suscipit, ligula sit amet pharetra semper, nibh ante cursus purus, vel sagittis velit mauris vel metus. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, suscipit id erat. Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur?

Investiční mikropůjčky

Šíření informací

Sdílení a společné postupy

Posilování komunity

Co je nového?

Chcete vědět o každé novince?

Přihlašte se k odběru newsletteru!

Tým

Martin Schlossarek

Předseda a zakladatel / Projekt v Tanzanii a fundraising

Zuzana Břehová

Místopředsedkyně výkonného výboru / Projekt v Tanzanii a PR

Kateřina Mejsnarová

Tajemnice a členka výkonného výboru / Propagace a komunikace

Adéla Hemelíková

Členka výkonného výboru / Propagace a fundraising

Renáta Matová

Členka výkoného výboru / Účetnictví / Webovky

Barbara Hudcová

Předsedkyně dozorčí rady / Propagace a eshop

Petra Oravcová

Členka spolku / Administrativa

Vojtěch Jochim

Místopředseda dozorčí rady / Propagace a komunikace

Michal Přecechtěl

Fundraiser / Organizátor Gamenightu

Partneři

Kontakt

Korespondenční adresa

E-mail

Telefon