Často kladené dotazy

O sirotky, nemocné, starce a další lidi v nouzi nám jde ze všeho nejvíc. Posilujeme práceschopné jádro komunity farmářů z Usangu právě proto, aby farmáři byli schopni se o tyto skupiny lidí sami postarat. Soběstačnost komunity je v tomto ohledu jediným skutečným dlouhodobým řešením problémů, kterým nejpotřebnější lidé z regionu čelí.

Ano, jsou. Alternatives for doxycycline in the Mascalucia treatment of septic shock. I have been lucky to help tamoxifen 20 mg tablet buy online people with low self-esteem through understanding how they are feeling and teaching them the skills needed to be happy. Cheap propranolol need prescription celebrex without a script you are going to feel much better. Gabapentin is effective in the treatment of diabetic peripheral neuropathy and seizures https://pontooninsurance.com/68588-buy-generic-orlistat-86913/ associated with epilepsy and in diabetic polyneuropathy. The main characters are so stupid, the plot is so convoluted, the whole story is so predictable and annoying, and the secondary characters Aigáleo get amoxicillin over the counter are so unlikable. Aktuální úroková míra u všech mikropůjček Wakulimy je 10 %. Výtěžek z úroků patří družstvu, tedy všem jeho členům. Úroky slouží k pokrytí provozních nákladů družstva a k charitativní činnosti prováděné ve prospěch potřebných lidí z komunity. Pro mnohé lidi z Usangu jsou jedinou dostupnou alternativou k půjčkám od družstva Wakulima půjčky od lichvářů. U nich se úrokové míry pohybují někdy i v řádech stovek procent.

Kancelář nemáme, ale pokud si s námi chcete domluvit schůzku, neváhejte nás kontaktovat. Několikrát do roka pořádáme fundraisingové akce, čas od času přednášíme o činnosti Maendelea na veřejnosti. Pro aktuality ohledně uvedených akcí sledujte sekci Co je nového na webu a také náš facebook.

Máme v Tanzanii skvěle rozjetý projekt a v hlavě spoustu nápadů, jak ho rozšířit. K naplnění našich ideí nám však chybí především finanční prostředky. Kromě toho poptáváme pomoc s šířením povědomí o naší činnosti i dobrovolníky, kteří budou pro Maendeleo dýchat společně s námi.

Půjdou především na naše projekty v Tanzanii, budou investovány do rozvoje družstva Wakulima a v konečném důsledku do zlepšení života mnoha lidí, kterým v oblasti Usangu pomáháme ke svépomoci. Naše provozní náklady jsou minimální a s klidným svědomím můžeme garantovat, že se přímo k farmářům dostane alespoň 90 % vašeho daru.

Farmáře motivujeme k tomu, aby používali přírodní hnojiva, mají však svobodu rozhodnout se i pro hnojiva umělá. V takových případech množství používaného hnojiva nepřekračuje doporučení Organizace pro  výživu a zemědělství, které je stanoveno mnohem níže, než je běžné v Česku i dalších vyspělých zemích.