nezisková organizace, pomoc ke svépomoci, Tanzanie


Partneři/sponzoři

Katedra rozvojových studií UP v Olomouci
Katedra rozvojových studií, oficiální partner Maendelea, nabízí mj. bakalářský, navazující magisterský a doktorský obor Mezinárodní rozvojová studia, jehož cílem je vychovat experty na problematiku rozvojových zemí a rozvojové spolupráce. Více informací o činnosti katedry naleznete na webu development.upol.cz

Česká koalice pro ochranu biodiverzity (CCBC)
CCBC sdružuje transparentní a novým myšlenkám otevřené neziskové organizace, které kladou důraz na udržitelný rozvoj a ochranu přírody. Od roku 2015 je součástí CCBC také Maendeleo.

International Humanity
Humanitární organizace, která působí po celém světě, i v Tanzanii. V roce 2011 zafinancovala mikropůjčku pro prvních šest farmářů zapojených do tehdy vznikajícího programu Zemědělské mikropůjčky. Více informací o International Humanity naleznete na www.internationalhumanity.cz

GIVT.cz
Díky GIVT.cz můžete nákupem na svých oblíbených e-shopech podpořit činnost Maendelea, aniž by Vás to stálo byť jen jedinou korunu navíc. Pomáhat nikdy nebylo levnější :-).

International School Olomouc
Mezinárodní škola a školka rodinného typu, která nabízí mezinárodní vzdělávací program v anglickém jazyce s důrazem na rozvoj mezinárodního povědomí. To je International School Olomouc.

2K CONSULTING s.r.o.
Společnost 2K CONSULTING s.r.o. je renomovaná marketingová a poradenská společnost, jež je orientována na zákazníka a jeho potřeby. Nabízí široké portfolio služeb, a to v oblasti dotačního poradenství, účetnictví a auditorské činnosti, vzdělávání a školského servisu, organizace akcí a v oblasti PR a marketingu.

Tvarůžková cukrárna
Rodinná cukrárna, která navazuje na tradiční výrobu Olomouckých tvarůžků na Hané. Podle vlastních receptů peče tvarůžkové moučníky, dorty a štrůdly. Cukrárnu najdete v Lošticích a v Olomouci. Její zaměstnanci se rádi aktivně zapojují do benefičních akcí Maendelea.

Dandy67
Potřebujete uklidit Váš dům, auto nebo kancelář? Nebo potřebujete služby hodinového manžela? Využijte služeb společnosti Dandy67 a podpořte tak činnost Maendelea! Web: dandy67.cz

Hekima Safaris
Mezinárodní cestovní kancelář s tanzanskými kořeny, která se zaměřuje na turistiku právě v Tanzanii, nabízí svým klientům možnost přispět prostřednictvím koupě zájezdu na vybrané projekty Maendelea. Web: hekima-safaris.com

Všem našim skvělým partnerům děkujeme za podporu, kterou nám poskytují. Bez jejich podpory by bylo naše fungování možné jen stěží.