nezisková organizace, pomoc ke svépomoci, TanzanieO nás

Jsme organizace, kterou v roce 2011 založili převážně studenti a absolventi Mezinárodních rozvojových studií na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pomáháme v Tanzanii, v pěti vesnicích v oblasti Utengule/Usangu. V tomto regionu realizujeme tři projekty, přičemž největší z nich se jmenuje Podpora farmaření a kombinuje vzdělávání se zemědělskými mikropůjčkami. Jsme financovaní ze soukromých darů a z fundraisingových akcí, které pořádáme. Nejsme příjemci vládních ani evropských dotací či grantů.

O nás

 Kdo jsme?

Jsme organizace, která podporuje pouze aktivní, tolerantní a novým věcem otevřené lidi. Pomáháme lidem bez ohledu na jejich vyznání či etnickou příslušnost.

Naše filozofie

 Naše filozofie

Pracujeme koncepčně, s lidmi, kteří si pomoc zaslouží, a za něž mluví vlastní dobře odvedená práce. Pomáháme aktivním lidem ke svépomoci.

Média

 Média a články

Maendeleo se snaží své aktivity a vizi pomoci propagovat mimo jiné prostřednictvím blogů svých členů, masových médií nebo přednášek pro veřejnost.

Lidé

 Náš tým

Zjistěte, kdo jsou nejaktivnější dobrovolníci Maendelea a jaká je organizační struktura této organizace. Poznejte nás blíže.

Stanovy a výroční zprávy

 Stanovy a výroční zprávy

Kliknutím na tento odkaz získáte přístup ke stanovám našeho spolku i ke všem výročním zprávám, které jsme od roku 2011 vydali.