nezisková organizace, pomoc ke svépomoci, TanzanieStaňte se dobrovolníkem Maendelea!

Pokud se Vám líbí, co děláme, můžete se stát součástí našeho českého týmu Maendelea a podpořit nás mimo jiné v těchto oblatech:

Fundraising
Pomožte nám shánět finanční prostředky na naši činnost. Zorganizujte s naší podporou fundraisingovou akci, oslovte potenciální dárce ze svého okolí nebo požádejte o grant.

Média a popularizace činnosti Maendelea
Abychom mohli fungovat, potřebujeme, aby se o nás psalo a mluvilo. Oceníme přístup do médií či jakýkoliv jiný způsob zajišťující, že se o Maendeleu lidé dozví.

Pomoc s během organizace
S tím, jak se naše činnost rozšiřuje, rostou i nároky na administrativní a další "kancelářskou" činnost. Jedná se například o vedení účetnictví, správu webu a facebooku, tvorbu propagačních materiálů a další. Pomoc v těchto oblastech velmi oceníme.

Tvorba webových stránek
Aktuálně nosíme v hlavě nový, zmodernizovaný a zjednodušený vzhled webových stránek Maendelea. Sháníme proto někoho, kdo by nám pomohl přeměnit plán v realitu.

Další projekty
Výhledově Maendeleo nechce být neziskovkou jednoho projektu a jedné země. Jsme otevření diskutovat Vaše návrhy na rozšíření činnosti. Máte-li v hlavě nějaký vlastní projekt, který odpovídá naší filozofii pomoci, oslovte nás!

Že nemáte dostatek času na schůzky, pořádání akcí nebo Vás nebaví psát?

Možná máte kontakty na rodinu, známé nebo dobré obchodníky, kterým byste nás mohli doporučit. Celoročně sháníme možnosti tisku fotografií na výstavy a přednášky, možnosti potisku triček a jiných textilií, technickou podporu webových stránek, výrobu propagačních materiálů, reklamních bannerů či plakátů a také jejich "designéry"... A navíc, dalším nápadům se nebráníme a fantazii se meze nekladou. Budeme moc rádi, pokud se nám ozvete!


Každá, i zdánlivě malá pomoc se počítá, a proto se nebojte nás kontaktovat :-). Pište na info@maendeleo.cz nebo volejte na číslo 737 989 899.